Hakkımızda

 

2004 yılından beri Türkiye’de faaliyet gösteren VeroAmore’nin amacı yeni noktalar kurup işletmekten ziyade, mevcut ve yeni işletmelere ürün, bilgi ve eğitim desteği vermektir. Aynı amaçtan yola çıkarak, VeroAmore ürünlerinin tüm Türkiye dağıtım haklarına sahip olan “Amore Gıda” adına hizmet veriyoruz.

VeroAmore Espresso Kahve Makinelerimiz, İtalya merkezli sektörün en prestijli, modern ve yüksek kapasiteli tesisleri tarafından yapılmaktadır ve yıllardır Türkiye’mizin her yanında güvenilir, yüksek ve yaygın bir satış referansına sahiptir. Espresso makine teknik servisimiz, TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi’ne sahiptir. Kahve, kahve ürünleri ve kahve makineleri toptan ticaretinde ise ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Standardı’na uygun olarak çalışmaktayız. Firmamız aynı zamanda üstün kalite kahve sunumu misyonu ile “SPECIALITY COFFEE ASSOCIATION (SCA)” üyesidir.

VeroAmore mix ürün grubumuz California merkezli olup, aynı zamanda tüm üretimlerimiz yine Los Angeles tesisimiz tarafından yapılmaktadır. VeroAmore kahve mixlerinin kapaklı ambalajları içerisinde özel ölçekleri bulunmaktadır. Ürünlerimizin aromaları son derece yoğun ve natürel olduğu için ekstra şurup, çikolata sosu, kahve, meyve ve şeker gibi yan ürünleri kullanmanızı gerektirmez. Böylelikle son derece kaliteli, kolay, hızlı, standart ve en önemlisi homojen yapıda bir ürün yaratılmış olur. Aynı zamanda ekstra ürün kullanılmadığı için, ürün maliyetiniz, düşündüğünüzden daha düşük olacaktır. Ayrıca ürünlerimizin tümünün Tarım Bakanlığı onayları ambalajlarında bulunmaktadır.

VeroAmore’de iki çeşit Espresso çekirdek kahve bulunmaktadır: Gran Crema Espresso Green ve Gran Crema Espresso Red. Tüm Espresso çeşitlerimiz, İtalya’da geleneksel harman ve yöntemlerle kavrulmaktadır. Espresso’muzu kahve makinesinden aldıktan sonra mükemmel bir koku ve krema, yudumlarken ise içimi rahat ve gerçek bir Kuzey İtalyan kahve lezzetini yaşayacaksınız.

VeroAmore’nin filtre kahve grubu ise yine Los Angeles tesislerinde kavrulup aromalandırılmış olarak size ulaştırılmaktadır. Filtre kahvelerimiz de diğer mix ürünlerimiz gibi en üst Amerikan FDA gıda standartlarında, son derece modern ve hijyenik tesislerde işlenmektedir.

Tüm VeroAmore ürünlerimiz için dünyanın en prestijli kurumlarının gıda, hijyen ve kalite uygunluk sertifikaları bulunmaktadır ve onların sıkı denetimleri altında üretim, stoklama ve dağıtım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir. Ayrıca 2020 yılının Ocak ayında açılan VeroAmore Gaziemir Kahve Merkezi ile de sektördeki yeri ve hedefini büyütmeyi amaçlayan VeroAmore, 1500 m2’lik alana kurulmuş bu yeni tesiste bulunan üretim, paketleme, depolama, teknik servis ile birlikte kahve makinelerin sergilendiği showroom ve leziz kahveleri deneyimleyebileceğiniz coffee shop alanıyla size her alanda kaliteli hizmet vermeyi hedeflemiştir.

Amore Gıda’nın size yönlendireceği ekibimiz tarafından, işletmenizin kahve barı dizaynı, çalışacak personelin tüm kahve eğitimi, stok takibi ve sizin işletmenize özgü diğer talepleriniz profesyonel bir şekilde sunulacaktır.

Kaliteli kahvesi, eğitimli baristaları, güler yüzlü personeli ve her zaman daha iyisini hedefleyen hizmet anlayışı ile VeroAmore kahve merkezlerinde nitelikli kahve anlayışını bulacağınızı temin ederiz.

Bizi arayın… Tutkunun Lezzet İle Buluştuğu Yerdeyiz!

.