BARİSTA SERTİFİKASI
Baristalara Özel
Barista Sertifikası, Amore Gıda’ nın verdiği eğitimler sonrası, isteyen katılımcılara tarafımızdan düzenlenmektedir.
ROASTED IN ITALY
Gerçek İtalyan Espresso' su
Vero Amore Espresso çekirdeklerimiz İtalya'da geleneksel metodlarla siparişimiz üzerine kavrulmakta ve en taze halinde Türkiye'de piyasaya verilmektedir.
   
 
  Amore_About_us
 
 

Vero Amore, California merkezli olup aynı zamanda tüm üretimleri yine Los Angeles tesislerimiz tarafından yapılmaktadır. Şu ana kadar 53 ülkede faaliyet gösteren Vero Amore’ nin amacı lokasyon kurup işletmekten ziyade mevcut işletmelere ürün ve bilgi desteği vermektir. Aynı amaçtan yola çıkarak, Vero Amore’nin tüm Türkiye dağıtım haklarına sahip olan Amore Gıda adına hizmet veriyoruz. Ürünlerimizin tümünün Tarım Bakanlığı onayları ambalajlarında bulunmaktadır.

Amore Gıda’nın size yönlendireceği ekibimiz tarafından, işletmenizin kahve barı dizaynı, çalışacak personelin tüm kahve eğitimi, stok takibi ve sizin işletmenize özgü diğer talepleriniz profesyonel bir şekilde sunulacaktır.

Vero Amore’nin “mix ürün gurubu” orijinal ambalajlı olup, her birinin içerisinde ölçeği bulunmaktadır. Ürünlerimizin aromaları son derece yoğun olduğu için extra olarak şurup, çikolata sosu, kahve, meyve ve şeker gibi yan ürünleri kullanmanızı gerektirmez. Böylelikle kolay, hızlı, standart ve en önemlisi homojen yapıda bir ürün yaratılmış olur. Aynı zamanda extra ürün kullanılmadığı için ürün maliyetiniz düşündüğünüzden daha düşük olacaktır.

Vero Amore’nin filtre kahve gurubu ister çekilmiş olarak, isterseniz çekirdek halinde size ulaştırılacaktır. Filtre kahvelerimiz de diğer mix ürünlerimiz gibi en üst Amerikan FDA gıda standartlarında, son derece modern ve hijyen tesislerde işlenmektedir. Tüm ürünlerimiz için dünyanın en prestijli kurumlarının gıda hijyen ve kalite uygunluk sertifikaları bulunmaktadır ve onların sıkı denetimleri altında üretim, stoklama ve dağıtım faaliyetleri gerçekleştirilmektedir.

Vero Amore ürünleriyle size kolaylığı, standartı ve de kaliteyi getiriyoruz. İşletmenizde ister görsellerimizle gerçek bir cafe atmosferi, isterseniz şık paketlerde bulunan gramajlı ürünlerimizle perakende satış ortamı yaratabiliriz.

Siz hangisini istersiniz?

 
  Amore_About_us
 
Kahve, kahve ürünleri ve kahve makinaları toptan ticaretinde,
ISO 9001:2008 kalite yönetim standartlarına uygun olarak çalışmaktayız.
Makina teknik servisimiz,
TSE Hizmet Yeterlilik Belgesine sahiptir.
Ana Sayfa | Hakkımızda | Ürünlerimiz| Baristamız | Haberler | Bize Ulasın © 2013 AMORE GIDA